Наша стопа — це унікальний механізм. Але як і всі механізми, він може давати збої, які можуть проявитися у вигляді різних захворювань. Найкраще подбати про ноги з дитинства, тоді буде можна уникнути багатьох проблем з ногами, суглобами і хребтом, які часто починаються саме через носіння неправильного взуття у дитячому віці.

Ортопедичне взуття Memo

Дитяче ортопедичне взуття Memo (Польща) — це найвища якість взуття для дітей, виготолених в класичному стилі з натуральних матеріалів, які найкраще підходять для дитячих ніжок. Унікальна функція діагностики забезпечується системою моніторингу, вміщена в підошву взуття Мемо. Розроблена протягом багатьох років конструкція і технологія збирання взуття були визнані фахівцями як ефективний метод профілактики і лікування найбільш поширених дефектів постави.

Дитяче ортопедичне взуття для найменших — Baby

Дитяче ортопедичне взуття для найменших — Mammal Collection

Літнє ортопедичне взуття

Дитячі ортопедичні черевики

Дитячі ортопедичні черевики — Urban Classic

Зимове ортопедичне взуття

Лікарі-ортопеди рекомендують носити тільки те взуття, яке не шкодить стопі. У правильного взуття пальці повинні рухатися вільно, задник з вертикальною віссю міцно утримує п’яту. Підошва дитячого взуття повинна бути гнучкою.

Мета використання ортопедичного взуття:

  • Зробити кінцівку опорної, тобто сприяти ходьбі і сталого стояння при дефектної стопі, якщо деформацію можна усунути операцією або в разі відмови від неї.
  • Коригувати початкові, нестійкі деформації стопи.
  • Збільшити площу опори.
  • Попередити прогресування деформації або виникнення рецидивів.
  • Компенсувати скорочення кінцівки.
  • Підтримувати склепіння стопи, розвантажити хворобливі ділянки.
  • Допомога у ходьбі в ортопедичних апаратах.
  • Замаскувати косметичний дефект.

Стежить за станом дитячих ніг

Унікальна система динамічного контролю ніг дитини дає можливість моніторингу поточного стану ноги і безпосередньої реакції батьків. Особлива форма стабілізує стопу і забезпечує її правильне положення під час ходьби.

Виправляє існуючі проблеми ніг

Набір устілок, які є частиною системи Мемо, разом з вбудованим каблуком Томаса роблять ортопедичне взуття Мемо коректуючим і лікувальним. Дитячі ортопедичні устілки можуть бути обрані батьками на основі стану системи Мемо, яка розділена на 6 зон, і відповідно до рекомендації лікаря. Використовуються лікувальні устілки Мемо: помаранчеві вальгусні і сірі варусні. Разом з ортопедичними устілкаи, взуття набуває властивостей антивальгусного і антиварусного ортопедичного взуття для дітей.

Збільшує комфорт для ніг

Матеріали вищої якості використовуються для виробництва взуття Мемо. Босоніжки, туфлі і черевики зовні і всередині виготовлені з натуральної м’якої козячої шкіри, яка ідеально підходить для дитячих ніг. Козяча шкіра природно адаптується до ноги, збільшуючи комфорт при носінні. Природні гігроскопічні матеріали роблять взуття дихаючим і ноги не потіють.

Запобігає проблеми ніг

Спеціальна технологія пошиття взуття V-tech ґрунтується на правильному положенні устілки в процесі складання. Технологія гарантує збереження осі симетрії у взутті. Разом з характерним жорстким задником і високим верхом вона підтримує правильний ріст ноги. Взуття Мемо не має конструктивних особливостей, які могли б порушити справжню фізіологію ніг при рості дитини. Завдяки цьому взуття Мемо набуває морфологічних та функціональних властивостей як лікувальне, діагностичне та профілактичне взуття для виправлення існуючих дефектів і симптомів.

Рекомендується фахівцями

Продукт отримав позитивний висновок «Centrum Zdrowia Dziecka». Система Memo отримала спеціальну нагороду в категорії профілактики здоров’я під час XIII Rehabilitation Devices Fair. Система Memo зареєстрована в Бюро з реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та біоцидних продуктів в якості медичного продукту.

Кращі в Польщі

Сертифікат споживчого конкурсу, що підтверджує високу якість продукту — системи Memo. Наявність знака якості «Кращі в Польщі» збільшує той факт, що продукт отримав визнання клієнтів, які високо оцінили продукт, його якість і унікальну ідею.