Компанія «Orto lux» пропонує широкий вибір протезно-ортопедичних виробів та засобів реабілітації. Головними орієнтирами в роботі компанії протягом багатьох років залишаються висока якість продукції, інновації та максимальне задоволення потреб кінцевих споживачів і партнерів по бізнесу. Наша місія — створити сучасну інфраструктуру, яка зближує і об’єднує пацієнта, лікаря і виробника для вирішення проблем, пов’язаних з ампутацією.

Первинна консультація

Фахівці компанії «Orto lux» допоможуть підібрати оптимальну конструкцію протеза з урахуванням фізичного стану та особливостей життєдіяльності кожного пацієнтам.

Підготовка та рекомендації

Масаж, лікувальна гімнастика, бинтування і фізіотерапія є запорукою успішного протезування. Важливо розуміти, що правильний догляд за куксою, профілактика і лікування контрактур, нормалізація чутливості шкіри і відновлення тонусу м’язів сприяють швидкому відновленню після ампутації і максимально швидкого оволодіння протезом.

Виготовлення та підготовка

Зняття зліпка з кукси пацієнта дозволяє виготовити протез за індивідуальними параметрами. Технік-протезист виготовляє протез, використовуючи рекомендовані на первинній консультації комплектуючі: модуль стопи, колінний модуль (при ампутації вище коліна), регулювально-сполучних вузлів і найголовнішу деталь протеза — гільзу. Зручна гільза гарантує половину успіху. Кожен протез налаштовується і підганяється під індивідуальні особливості і потреби пацієнта.

Навчання користуванню і ходьбі

Після виготовлення лікувально-тренувального протеза технік-протезист в команді з інструктором лікувальної фізкультури починають навчання пацієнта. Наші фахівці допоможуть Вам зробити перший крок на протезі, навчать правильно ходити, використовуючи для цього спеціально обладнані зали. Тільки бажання і старання самого пацієнта, а також щоденні тренування дозволять добитися красивою, вільною і біометричні правильної ходи.

Гарантія та сервіс

«Orto lux» надає технічну та інформаційну підтримку своїм пацієнтам під час всього циклу протезування. Наші фахівці наполегливо радять регулярно перевіряти протез, повідомляти про будь-які проблеми з протезом і готові завжди прийти до Вас на допомогу.